Ми — київське видавництво «Блим-Блим», яке старається для вас та ваших дітей. Видаємо книжки, які подобаються нам самим й такі, потребу в яких ми гостро відчуваємо на українському книжковому ринку. І це неабияк важливо.

Наша місія

Зростити любов до регулярного дитячого читання. І ми знаємо, що це можливо, якщо дитині пропонувати захоплюючі та винятково емоційно цікаві книги. Де дитина впізнає неідеальних дітей, неідеальних батьків, друзів, буде реготати від веселощів та перипетій, розглядатиме безліч нелінійних картинок і пірнатиме у неймовірні вигадані світи. Діти будуть сміятися, співчувати, гніватися, ба навіть боятися разом з героями, збагачуючи свій внутрішній світ.

НАШ ІНСТРУМЕНТ підбір книжкового портфелю таким чином, щоби українські діти читали не з примусу, а за власним великим бажанням.

Які книги ми видаємо

Основна орієнтація видавництва — сучасна дитяча художня література, графічні новели, комікси, книжки-картинки, нон-фікшн. А загалом будь-який жанр, що змушує відкласти «тіктоки» та «ютюби» та зануритися у читання.

Ми свідомо не хочемо повертатися до класики, хоча вона безперечно завжди в моді. Це ви й так можете віднайти у інших видавництвах, або у бібліотеках. Світова книжкова культура для дітей настільки різнобарвна, смілива та неймовірно талановита, що ми хочемо це показати своїм читачам.

Нумо вражатися та розвиватися!